Targi - wiele możliwości

Szukaj

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami

tel.: 022 529 39 00 / 50
fax: 022 529 39 30

e-mail: recepcja@mttargi.pl

Vademecum targowe

Wybierz właściwe targi

Wybierz właściwe targiWybór właściwej imprezy targowej to połowa sukcesu uczestnictwa w targach. Warto zatem dokładnie przejrzeć kalendarium imprez proponowanych przez różnych organizatorów i wziąć pod uwagę szereg elementów.

Więcej
   

Przygotuj się do targów

Przygotuj się do targówSamo uczestnictwo w targach nie oznacza jeszcze sukcesu, dlatego na kilka miesięcy przed targami warto głębiej pomyśleć nad tym, jak właściwie się do nich przygotować.

 

Więcej
   

Wyróżnij się spośród innych

Wyróżnij się spośród innychDla wielu wystawców uczestnictwo w targach na zasadzie dobrze przygotowanego stoiska, to za mało, dlatego jeżeli chcesz się bardziej i silniej  wyróżnić spośród konkurencji, możesz  skorzystać z dodatkowych form promocji.

Więcej
   

Zadbaj o wygląd swojego stoiska

Zadbaj o wygląd swojego stoiskaJednym z bardzo ważnych czynników, żeby nie powiedzieć - najważniejszym, który przyciągnie uwagę zwiedzającego do stoiska, jest po prostu jego wygląd.

 

Więcej
   

Wybierz właściwy personel targowy

Wybierz właściwy personel targowyRównie duże znaczenie, co wygląd stoiska, ma jego personel - profesjonalnie przygotowany do udzielenia wyczerpujących informacji na temat prezentowanych produktów czy usług.

 

Więcej
   

Działania potargowe

Działania pozatargoweZakończenie targów nie oznacza wcale końca działań targowych. Teraz czeka Cię nowa praca. Rozpocznij ją od podsumowania, oceń na ile udało Ci się zrealizować założone cele.

Więcej