O nas

Przejdź do →

Szukaj

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami

tel.: 022 529 39 00 / 50
fax: 022 529 39 30

e-mail: recepcja@mttargi.pl
Błąd
  • XML Parsing Error at 1:94. Error 9: Invalid character

IMG_7503

Urszula Potęga - Prezes Zarządu

Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego Wydziału Filologii Polskiej oraz Wydziału Ekonomiki Produkcji i Informatyki studiów podyplomowych w Szkole Głównej Planowania i Statystki.

W roku 1989 rozpoczęła własną działalność gospodarczą, a następnie współpracę z firmami z sektora prywatnego,  by w efekcie w roku 1993 stworzyć spółkę Międzynarodowe Targi Polska (MT Polska), gdzie pełniła funkcję prezesa zarządu w latach 1993-2010. Na przestrzeni lat firma stała się największym organizatorem imprez targowych na rynku warszawskim, a od roku 2009 jest administratorem i zarządcą Centrum Targowo?Kongresowego MT Polska.

W 2011 roku została prezesem nowopowstałej spółki MT Targi Polska (wyodrębnionej dwa lata wczesniej z MT Polska), która wyspecjalizowała się w organizacji imprez targowych, pozostawiając zarządzanie obiektem wystawienniczym spółce MT Polska.

Wyrózniona przez Polski Klub Biznesu prestiżowym tytułem Businesswoman Roku 2004 ?za stworzenie i wieloletnie efektywne zarządzanie firmą Międzynarodowe Targi Polska?.

Dzięki jej dzialaniom, MT Polska otrzymała od redakcji ?Rynków Zagranicznych? Honorowe Wyróżnienie ?Wybitny Polski Eksporter? za doniosły wkład w promocję eksportu i polskiej gospodarki oraz  Warszawską Nagrodę Gospodarczą od Warszawskiej Izby Samorządu Gospodarczego.

W latach 2000-2015 była prezesem powstałej, między innymi z jej inicjatywy, Warszawskiej Korporacji Targowej. W latach 2007-2010 roku pełniła funkcję wiceprezesa Zarządu Polskiej Izby Przemysłu Targowego. Jest Prezesem Rady Nadzorczej Polskiego Związku Prywatnych Pracodawców Turystyki PKPP Lewiatan. Od 2012 jest członkiem Komisji Rewizyjnej Polskiej Izby Turystyki była prezesem Rady Nadzorczej Polskiego Związku Prywatnych Pracodawców Turystyki PKPP Lewiatan.

Chętnie wspiera i organizuje akcje charytatywne, a także angażuje się w działalność prospołeczną.

Nagrody i Certyfikaty:

  • medal - "Laureat Akademii Polskiego Sukcesu"
  • medal - w uznaniu zasług na rzecz wspierania metrologii resortu Obrony Narodowej
  • odznaka honorowa - "za zasługi dla PIT"

 

Anawu_1Anna Wielgos - Wiceprezes Zarządu

Absolwentka Wydziału Nauk Ekonomicznych Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie.  Z firmą związana od 1999 roku. Karierę rozpoczęła od pracy w dziale handlowym, obejmując później stanowisko kierownika targów, a następnie specjalisty ds. organizacji imprez. Od 2007 roku pełniła funkcję pr & event manager, odpowiadając za realizację strategii komunikacji MT Targi Polska. W roku 2014 objęła stanowisko koordynatora zespołów projektowych, a od 1 marca 2016 roku pełni funkcję Wiceprezesa Zarządu.

W swojej pracy najbardziej ceni możliwość poznawania ludzi i kontakty z nimi.