O nas

Szukaj

Aktualności

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami

tel.: 022 529 39 00 / 50
fax: 022 529 39 30

e-mail: recepcja@mttargi.pl

O nas

Jesteśmy jednym z wiodących w Polsce i największym na rynku warszawskim organizatorem imprez targowych. Mamy 25-letnie doświadczenie w branży wystawienniczej.

Specjalizujemy się w wydarzeniach dla takich branż, jak: turystyka, hotelarstwo, gastronomia, rynek laboratoryjny, techniki kryminalistyczne. W naszym kalendarium znajdują się: Międzynarodowe Targi Gastronomiczne EuroGastro, Miedzynarodowe Targi Wyposażenia Obiektów Noclegowych WorldHotel, Międzynarodowe Targi Analityki i Technik Pomiarowych EuroLab, Międzynarodowe Targi Techniki Kryminalistycznej CrimeLab, Międzynarodowe Targi Turystyczne TT Warsaw, Targi Turystyki i Wypoczynku LATO, Targi Konserwacji i Restauracji Zabytków oraz Ochrony, Wyposażenia Archiwów, Muzeów i Bibliotek DZIEDZICTWO. Wszystkie organizujemy we współpracy i pod patronatami autorytetów, a także ważnych instytucji państwowych oraz branżowych.

Nasze imprezy wystawiennicze rokrocznie odwiedza 80 000 zwiedzających, w tym kilkuset dziennikarzy, a swoją ofertę prezentuje na nich ponad 2000 wystawców z całego świata.

Dokładamy wszelkich starań, aby wystawcy mogli w mierzalny sposób, efektywnie i precyzyjnie dotrzeć z informacją o swojej ofercie do właściwych grup docelowych.

W maju br. nasza firma  została nagrodzona godłem „Teraz Polska”. Fundacja „Teraz Polska” od ponad 25 lat nagradza najlepsze ze względu na jakość, technologię i walory użytkowe produkty i usługi. Godło „Teraz Polska” cieszy się zaufaniem, dobrą opinią i uznaniem społecznym, jest też gwarancją najwyższej jakości, jaką otrzymują konsumenci, nabywając wyróżniony produkt czy usługę.

Targi organizujemy w Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska przy ul. Marsa 56c w Warszawie, które jest wielofunkcyjnym i jednym z najbardziej nowoczesnych tego typu obiektów w naszym kraju.

Do dyspozycji zwiedzających i wystawców jest 10 000 m² powierzchni wystawienniczej, 1200m² powierzchni konferencyjno-biurowej, wyposażonej w najnowocześniejszy sprzęt multimedialny, 4 000m² terenu zewnętrznego z możliwością zaaranżowania tymczasowych hal wystawienniczych oraz 1500 miejsc parkingowych.