Trade Fairs - Many opportunities

Search

Nominacje do Konkursu "Teraz Polska"

There are no translations available.

Mamy przyjemność poinformować, że spółka MT Targi Polska SA otrzymała dyplom potwierdzający nominację w tegorocznej edycji Konkursu „Teraz Polska”. Uroczystość wręczenia odbyła się 11 maja podczas Europejskiego Kongresu Gospodarczego w Katowicach.
Ogłoszenie Laureatów XXVII edycji Konkursu „Teraz Polska” będzie miało miejsce na uroczystej gali wręczenia statuetek 29 maja w Teatrze Wielkim.


Konkurs „Teraz Polska” składa się z dwóch etapów. W pierwszym grono niezależnych ekspertów, reprezentujących jednostki badawcze i uczelnie, ocenia wnioski konkursowe, kierując się takimi kryteriami, jak jakość, innowacyjność oraz satysfakcja klienta. Firmy i instytucje, które otrzymają najwyższą ocenę, kwalifikują się do etapu drugiego, otrzymując tym samym nominację do Godła „Teraz Polska” i możliwość zaprezentowania się członkom Kapituły podczas corocznej wystawy. W skład Kapituły wchodzi kilkudziesięciu przedstawicieli różnych środowisk – od parlamentarzystów, poprzez ludzi nauki, kultury i dziennikarzy aż po reprezentantów przedsiębiorców. I to oni co roku w kwietniu decydują w drodze głosowania, komu ostatecznie zostanie przyznane Godło „Teraz Polska”.

 

Katowice_11.05_nominacjesmal